Czas i koszt dostawy

Informacja o wysyłce

Zamówienia, za które płatność otrzymaliśmy w danym dniu roboczym wysyłane są w następnym dniu roboczym.

Formy dostawy, płatności i opłaty za przesyłki

Przesyłki dostarcza firma kurierska DPD

                                                           

Forma dostawy: przesyłka kurierska do 30 kg

- przelew bankowy przed dostawą

  • zakupy do 400 zł - opłata 20 zł
  • zakupy powyżej 400 zł - GRATIS

- pobranie (płatność gotówką u kuriera) - opłata 30 zł

Odbiór osobisty

Zamówienie złożone on-line można odebrać osobiście w siedzibie firmy przy ul. Romera 10a w Krakowie w godzinach 10.00-18.00 od poniedziałku do piątku.

Czas dostawy

Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia, który uzależniony jest od dostępności produktów w magazynie. W przypadku większości nadawanych przesyłek kurierskich czas dostawy to 1 dzień roboczy, czyli na drugi dzień roboczy po dniu, w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera. Niestety zdarzają się przypadki, kiedy firma kurierska nie wywiąże się ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie, a także brak obecności adresata pod adresem dostawy. Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej.

DPD - informacja o przesyłce

Na stronie www.dpd.com.pl podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać informację o statusie przesyłki. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej, z którą można kontaktować się telefonicznie.
Podajemy kontakt do firmy DPD: tel. 22 577 55 55 lub 801 400 373 w godzinach 8.00-20.00 pon.-pt. lub 8.00-14.00 sob. 

W dniu dostarczenia przesyłki do Państwa przez kuriera DPD na stronie www.dpd.com.pl po wpisaniu numeru przesyłki pojawia się numer telefonu do kuriera doręczającego, z którym możecie się Państwo skontaktować w celu umówienia godziny dostawy lub zmiany adresu.

 

Zapraszamy!

BadmintonPlayer.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl