Zwrot towaru

ZWROT - 14 dni na zwrot towaru

Oferujemy tylko oryginalne produkty najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zawsze zadowoleni z zakupu. Jeżeli jednak chcecie dokonać zwrotu możecie to zrobić bez najmniejszych problemów. Czas na zwrot produktu to 14 dni od daty otrzymania przesyłki, dzięki czemu możecie dokonać zwrotu bez pośpiechu.

Jak dokonać zwrotu?

Wystarczy zapakować i odesłać do nas zwracany produkt w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Do zapakowania możecie Państwo wykorzystać opakowanie, w którym przesłaliśmy wcześniejsze zamówienie, co przyczyni się racjonalnego i ekologicznego wykorzystania opakowania.

Do przesyłki prosimy dołączyć paragon lub fakturę oraz Formularz zwrotu.

Zwroty prosimy wysyłać na adres: 

Player One Sp. z o.o. 30-133 Kraków, ul. Juliusza Lea 114, budynek C, lokal 330

Po otrzymaniu zwrotu i sprawdzeniu czy produkt nie nosi śladów użytkowania oraz nie posiada jakichkolwiek naruszeń lub uszkodzeń w oryginalnych opakowaniach wyślemy zwrot wpłaty na wskazane konto bankowe lub wskazany numer telefonu w terminie do 14 dni od daty otrzymania zwrotu.

Uwaga!

Nie odbieramy przesyłek pocztowych na podstawie awiza w siedzibie poczty oraz w paczkomatach. Prosimy wysyłać zwroty przesyłką kurierską z dostawą do siedziby firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl